Sveiki atvykę į “Ekomamos” virtualią krautuvėlę! “Ekomama” – tai parduotuvė kūdikiams, vaikams, būsimiems ir esamiems tėveliams! Mūsų filosofija: vaikams ir tėvams tik tai kas geriausia. “Eko”: ekologiška ir/arba ekonomiška. Visos prekės, kurios puikuojasi mūsų krautuvėlėje ir elektroninėje parduotuvėje yra kruopščiai atrinktos ir mūsų pačių išbandytos. “Ekomamos” krautuvėlėje rasite kokybiškus ir reikalingiausius gaminius kūdikėliams, vaikučiams bei jų mamytėms.
Gimus naujagimiui šeimą aplanko didžiulis džiaugsmas, natūralu, jog visas dėmesys skiriamas tik jam. Labai svarbu pasirūpinti naujagimio gerove – suteikti visa kas geriausia jau nuo pat pirmų dienų. Siūlome išbandyti švelnius ir kūnui meilius merino vilnos drabužėlius su jais Jūsų mažylis jausis gerai ir patogiai.
Mūsų  asortimente rasite: ekologiškas daugkartines medžiagines sauskelnes, vystyklus, vilnones kelnytes, drabužėlius vaikučiams iš merino vilnos, šilko, ekologiškos medvilnės, liemenėles maitinančioms mamoms, Manduca nešiokles, MobyWrap vaikjuostes, medinius žaisliukus, ekologišką kosmetiką bei daugelį kitų mielų ir kokybiškų prekių.
Ar žinote kas tai ekologiška medvilnė? Tai medvilnė auginama kontroliuojamų ūkių laukuose. Jos auginimui nenaudojami pesticidai, trąšos, draudžiama naudoti genetiškai modifikuotus augalus. Aprišamas vystyklas – patiems mažiausiems tinkamiausias vystyklas. “Panda” ir “Soft”  sauskelnės – tai daugkartinės sauskelnės pigiau. Merino vilnos rūbeliai kūdikiams užtikrins šilumą, padės nesušalti net suprakaitavus. Vilnonės kelnytės – natūrali drėgmę sulaikanti priemonė. Merino vilnos apatiniai drabužiai – tai šilumą reguliuojanti, orui laidi, drėgmę išgarinanti apranga.
Linkime Jums gero laiko kartu su ekomama.lt!