Kaip užsakyti norimas prekes “ekomama.lt” parduotuvėje:
Elektroninėje parduotuvėje pirkti labai paprasta: Jūs galite pirkti svetainėje kaip svečias arba prisiregistruoti sistemoje.

Prieš pradedant dėti prekes į krepšelį, rekomenduojame užsiregistruoti “ekomama.lt” sistemoje. Tai užims tik kelias minutes. Prisiregistruoti reikia tik perkant prekes pirmą kartą. Vėliau perkant reikia tik prisijungti. Užsiregistravę galėsite pirkti ir peržiūrėti savo pirkimo istoriją. Įsidėtų prekių kiekis krepšelyje matomas viršutinėje svetainės dalyje  “Mano krepšelis”. Norėdami įsigyti prekių internetinėje parduotuvėje “ekomama.lt”, turėsite atlikti tokius žingsnius:   
1. Išsirinkite patikusią prekę, nurodykite kiekį bei dydį (jeigu reikia) ir spauskite mygtuką “Dėti į krepšelį”.
2. Jeigu norite pradėti pirkimo procesą spauskite mygtuką “PIRKTI”, o jei norite toliau rinktis prekes spauskite mygtuką “Tęsti pirkimą”.
3. Prekių krepšelyje matysite įsidėtas prekes, kainą, prekių kiekį, kurį galite padidinti arba sumažinti. Jeigu pateikta inforamcija teisinga, spauskite mygtuką “Pirkti”.
4. Norint tęsti pirkimą, būtina užsiregistruoti (klientams, kurie užsiregistravo pirmą kartą tik atėję į “ekomama.lt” internetinę parduotuvę, dar kartą registruotis nebereikės! – šis punktas bus automatiškai praleistas). Naujiems klientams pirmą kartą būtina pilna registracija, todėl jie turi pasirinkti punktą “Registruotis” (atsiras registravimo forma). Anksčiau užsiregistravusiems klientams reikia įvesti el. pašto adresą ir slaptažodį, kuris buvo nurodytas pirmą kartą pildant kliento registracijos formą. El.pašto adresą bei slaptažodį galite suvesti po nuorodomis “PRISIJUNGTI” arba “Jau užsiregistravęs, prašom prisijungti apačioje” arba rinkitės meniu mygtuką “Prisijungti”.
Yra galimybė pirkti prekes ir sistemoje neprisiregistravus (pirkti kaip svečiui), pasirinkus šį būdą negalėsite matyti pirkimų istorijos. Nusprendus  pirkti kaip svečiui pažymėkite varnelę ties “pirkti kaip svečiui” ir toliau spaudžiate mygtuką “Tęsti”. Sekančiame lange, Jums, kaip svečiui tereikės užpildyti tuos langelius kurie pažymėti žvaigždute (tai privalomi langeliai) ir vėl spaudžiate mygtuką “Tęsti”.
5. Pasirinkite, kokiu adresu pristatyti Jūsų prekes. Jeigu tinka adresas, kurį nurodėte registracijos formoje, spauskite mygtuką “Tęsti”. Jeigu norite, kad prekes pristatytume kitu adresu, pažymėkite meniu punktą “Pristatyti skirtingais adresais” ir spauskite aukščiau esančią nuorodą “Įveskite naują adresą”. Nurodykite Jūsų norimą pristatymo adresą ir spauskite mygtuką “Tęsti”.
6. “Pristatymo būdas”. Šioje dalyje matysite pristatymo kainą ir kas pristatys Jūsų prekes.
Prekės pristatomos paštu arba per kujerį.
Paštu: prekės pristatomos į artimiausią pašto skyrių (kartais pašto darbuotojai siuntas pristato į namus). Prekes siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu. Pristatymo kaina 6.00 Lt, jeigu užsakymo suma iki 70 Lt. Jeigu užsakymo suma virš 70 Lt, pristatymas nemokamas. Apmokėti už prekes galima pavedimu į UAB “ECOLINE.LT” atsiskaitomąją sąskaitą Swedbanke LT42730001013058419.
Per kurjerį prekių pristatymo kaina 11 Lt, jeigu užsakymo suma iki 120 Lt. Virš 120 Lt prekės pristatomos nemokamai. Apmokėti už prekes galima pavedimu į UAB “ECOLINE.LT” atsiskaitomąją sąskaitą Swedbanke LT427300010130584192 arba grynaisiais pinigais atvykus kurjeriui. Kurjeris išduoda kvitą. Į Neringą pristatymo kaina būtų 50 Lt.
Mes dirbame tik su LEX SYSTEM siuntų gabenimo kompanija. LEX SYSTEM kurjeris siuntą pristatys Jūsų nurodytu adresu prieš tai su Jumis suderinęs pristatymo laiką.
Prekės pristatomos registruotu pirmenybiniu paštu ir už Lietuvos ribų.  Šiuo klausimu reikėtų teirautis atskirai, kadangi įkainiai gali kisti.  Preliuminarūs tarifai į užsienį (ES valstybes nares):
iki 0,5 kg. – 19 Lt
Siuntinys, kuris sunkesnis kaip 0,5 kg, iki 2kg. – 27 Lt
Siuntinys, kuris sunkesnis kaip 2 kg, iki 5 kg. – 50 Lt

Į kitas pasaulio valstybes (ne ES šalis):
Į kitas šalis siuntiniai taip pat siunčiami naudojantis AB Lietuvos paštas paslaugomis.  Gavę Jūsų užsakymą individualiai paskaičiuojame pristatymo kainą, atsižvelgiant į siuntos svorį bei Jūsų nurodytą šalį.

Pasirinkus Jums tinkamiausią pristatymo būdą toliau spauskite mygtuką “Tęsti”. 
7.  Skyrelyje “Mokėjimo informacija” nurodyta į kokią sąskaitą reikėtų padaryti pavedimą už prekes.
DĖMESIO!!! Atlikdami pavedimą už prekes būtina nurodyti mokėjimo paskirtyje užsakymo numerį. Kitu atveju negalėsime be užsakymo numerio nustatyti Jūsų pirkinių krepšelio. Užsakymo numerį gausite į elektroninį paštą, kurį nurodėte asmeninėje informacijoje. Negavus mokėjimo per 3 d. užsakymą atšauksime. Toliau spaudžiame mygtuką “Tęsti”.
8.  Paskutinėje dalyje “Užsakymo apžvalga” galite dar kartą pasitikrinti informaciją apie užsakomas prekes, jų kiekius ir kainas. Įsitikinę, kad užsakymo informacija yra teisinga, spauskite mygtuką “Užsakyti”.