Arbatmedžio eterinis aliejus „NOW FOODS” (30 ml)

$32.00

Aprašymas

Aprašymas:

 

– 100 proc. grynas (Malaleuca alternifolia);

 

– kvapas: stiprus, šiltas, aštrus;

 

– gamybos metogas: distiliuojant iš arbatmedžio lapų;

 

– grynumas išbandytas/kokybė užtikrinta;

 

– tinkamas tik išoriniams naudojimui.

 

 

Vartojimas:

 

– Arbatmedžio eterinis aliejus puikiai tinka dezenfekuoti daugkartines sauskelnes. Kaip naudoti arbatmedžio e.a. dezenfekacijai? Panaudotas medžiagines sauskelnes (nešvarias) laikykite kibire su dangčiu. Į kibirą pripilkyte vandens (kad apsemtų sauskelnes) ir įlašinkite kelis lašiukus (2 ar 3) arbatmedžio aliejaus ar acto, tai antimikrobinė priemonė. Pamerktas sauskelnes galima laikyti iki trijų dienų. Susikaupus reikiamam kiekiui sauskelnių jas skalbkite skalbimo mašinoje.

 

– Aromaterapijai. Visoms kitoms reikmėms prieš panaudojimą atsargiai įlašinkite į bazinį aliejų, tam puikiai tinka simondsijų, vynuogių kauliukų, alyvuogių ar migdolų aliejai, pagal rekomendacijas. 

 

– Mišinys kambarių valymui (atšviežinimui). 1 lašas arbatmedžio e.a., 1 lašas greipfruktų e.a., 10 lašų  citrinų e.a. supilti į purkštuką, sumaišyti ir išpurkšti namus.

 

– Arbatmedžio eterinis aliejus yra apsauginė priemonė nuo vabzdžių.

 

Įspėjimas:

 

Natūralūs eteriniai aliejai yra labai koncentruoti, todėl naudoti reikia labai atsargiai. Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Nėštumo ar žindymo laikotarpiu prieš naudojimą pasitarkite su savo gydytoju ar sveikatos priežiūros specialistu.

 

Sudėtis: 100 proc. grynas eterinis aliejus.

 

Pagaminta: JAV

 

Užsakomas ir vežamas iš JAV, nuo užsakymo pateikimo siunta keliauja nuo 2 iki 4 savaičių (priklausomai nuo pašto). Šventiniu laikotarpiu pristatymo terminas užtrunka.
Arbatmedžio eterinis aliejus „NOW FOODS” (30 ml)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Arbatmedžio eterinis aliejus „NOW FOODS” (30 ml)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų