Medžiaginės daugkartinės sauskelnės, Popolini One size organic (su įklotu)

$13.03

Aprašymas

„Popolini One size organic”- tai medvilninės medžiaginės sauskelnės, tinkančios 3-15 kg kūdikiams. Tai daugkartinės sauskelnės, jos naudojamos visą kūdikystės laikotarpį.

 

· Sauskelnės užsegamos spraudėmis.

 

· Viduje yra įsegamas įklotukas. Įklotuką rekomenduojama naudoti nakčiai arba kai kūdikis yra didesnis (t.y kai reikia, kad sauskelnės sugertų daugiau drėgmės). Jeigu kūdikis dar mažas įklotuką išimkite, viršutinę priekinę sauskelnių dalį atlenkite, sauskelnių užsegimui naudokite spraudes, kurios yra atlenktoje dalyje. Pažiūrėti galima čia.

 

· Pagamintos iš ekologiškos medvilnės. Natūralios spalvos.
· Pagamintos Europoje.
· Atitinka „Öko-Tex 100“ standartą.
· Kad būtų lengviau išimti ekskrementus, į sauskelnių vidų galima įdėti vystyklų popieriaus.
· Popolini sauskelnes galima skalbti skalbimo mašinoje (iki 95 laipsnių), galima džiovinti skalbinių džiovintuve. Jei norite, kad gaminys ilgai išliktų geros išvaizdos, prašome atsižvelgti į gaminio priežiūros reikalavimus.
· Naujas medvilnines sauskelnes būtinai išskalbkite aukštoje temperatūroje, kad jos pasiektų maksimalų sugeriamumą!
· Ant sauskelnių būtina naudoti drėgmę sulaikančias (prilaikančias) kelnaites!

 

Sugeriamumas B/džiuvimo laikas B.

 

Jeigu turite klausimų, rašykite info@ekomama.lt

 

Kiek sauskelnių reikia? Per dieną kūdikiui reikia 5-8 sauskelnių (kartais keliomis daugiau). Rekomenduotume Jums turėti apie 18 sauskelnių, 2-3 prilaikančias kelnytes, rulonėlį vystyklų popieriaus. Medžiaginės sauskelnėsgerai kūdikiui: medžiaginiai audiniai praleidžia orą, todėl oda kvėpuoja, nekaista. Su vystyklais ar medžiaginėmis sauskelnėmis kūdikiai vystomi plačiau, tai svarbu sveikam kūdikio klubų sąnarių vystimuisi. Medžiaginiais vystyklais vystomi kūdikiai anksčiau išmoksta prašytis ant puoduko! Medžiaginiai vystyklai ir daugkartinės sauskelnės pigiau negu vienkartinės sauskelnės, be to nesuįrančios vienkartinės sauskelnės sudaro kalnus šiukšlių.

 

Kur dėti panaudotas medžiagines sauskelnes?

 

Panaudotas medžiagines sauskelnes (nešvarias) laikykite kibire su dangčiu. Į kibirą pripilkyte vandens (kad apsemtų sauskelnes) ir įlašinkite kelis lašiukus arbatmedžio aliejaus ar acto, tai antimikrobinė priemonė. Pamerktas sauskelnes galima laikyti iki trijų dienų. Susikaupus reikiamam kiekiui sauskelnių jas skalbkite skalbimo mašinoje.

Medžiaginės daugkartinės sauskelnės, Popolini One size organic (su įklotu)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Medžiaginės daugkartinės sauskelnės, Popolini One size organic (su įklotu)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų