Nešioklė Manduca (olive) 3,5 – 20 kg kūdikiams ir vaikams

$350.00

Kategorija:

Aprašymas

Jeigu Jums reikia nešioklės, tinkančios ir mažam kūdikėliui ir paaugusiam vaikui, rinkitės tuomet „Manduca”.

Nešioklė Jums pravers vaikštant, lipant laiptais ar tiesiog namuose. Jūsų rankos bus laisvos, galėsite eiti ten, kur norite. Kūdikis bus visada arti Jūsų – juk mažiukams tai labai svarbu.

„Manduca” užtikrina taisyklingą vaikučio padėtį, panašiai kaip vaikjuostė ar slingas.

„Manduca” užsisekti lengviau, negu užsirišti vaikjuostę.

„Manduca” nešioklėje galite nešioti 3,5 – 20 kg. vaikutį.

Šioje nešioklėje galėsite nešioti priekyje, ant nugaros, ar ant šono. Jeigu norite, kad vaikutis žiūrėtų į priekį, užsidėkite jį ant šono: jis galės žiūrėti ir į Jus, ir į jį supančią aplinką. Nešti kūdikį visiškai į priekį, taip, kad jis būtų nugara į nešantįjį ir nematytų mamos ar tėčio, nerekomenduojama! Nešant kūdikį nugara į nešantįjį, vaikutis yra netaisyklingoje pozoje: jis kabo, didžioji dalis svorio tenka apatiniai daliai, nešančiojo pilvas spaudžia vaikučio nugarėlę, vaikutis nemato mamos ar tėčio. Paprastai maži vaikai gali susikoncentruoti tik į arti esančius daiktus, nešamas pilvuku į priekį kūdikis neturi kur „pasislėpti” nuo įspūdžių. Jeigu Jūsų vaikutis labai smalsus ir Jūs norite, kad jis matytų aplinką – neškite jį ant šono ar ant nugaros.

Nešioklė „Manduca” sukonstruota taip, kad nešti būtų lengva: svoris pasiskirsto ant pečių ir didelė dalis jo tenka klubams, todėl mažylį nešti lengva.

Mažiems kūdikiams viduje yra papildomas užsegimas – nešioklės sumažinimas, todėl galima nešioti kūdikį nuo 3,5 kg.

Maždaug 3-5 mėnesių kūdikį galėsite nešioti be sumažinimo.

Šioje nešioklėje kūdikis nešamas taisyklingoje kojyčių padėtyje „M”: kojytės praskėstos, pakeltos aukščiau, kad užtikrintų sveiką sąnarių vystymąsi. Šioje padėtyje užpakaliukas turi būti giliau, negu kojytės. Nešioklės nugarėlė yra minkšta, todėl palaiko natūralų stuburo linkį ir paskirsto svorį per visą nugarą.

 

Kūdikį į nešioklę įdėkite giliai, kad neliktų oro tarpo: kad būtų taisyklinga kojyčių padėtis.

 

Įdėję kūdikį į „Manduca” pakelkite dar kartą kojytes ties keliukais ir tik tuomet užtraukite šoninius diržus. Svarbu: neužtraukite dirželių per stipriai, kad kūdikis išliktų natūralioje pozoje.

 

Nešioklės nugarėlėje yra prailginimas: jeigu reikia ilgesnės nugarėlės, tiesiog atsekite užtrauktuką. Kad apsaugoti mažų kūdikėlių stuburiuką, nešioklės nugarėlė turi būti aukščiau kūdikio sprando.

 

Prailgintą nugarėlę naudokite, jeigu vaikutis užmiega. Kai kurie tėveliai prailgintą nugarėlę naudoja judriems vaikučiams nešti: šiuo atveju nugarėlė bus net iki vaikučio pažastų.

 

Vaikutis nešioklėje turi būti tokiame aukštyje, kad galėtumėte pabučiuoti į kaktą.

Nešioklės sudėtis: viršutinis nešioklės sluoksnis pagamintas iš kanapinio audėklo ir ekologiškos medvilnės, vidus 100% ekologiška medvilnė. Patikrinta, ar nėra kenksmingų medžiagų.

 

Galima skalbti skalbimo mašinoje iki 30 laipsnių temperatūroje.

 

Gamintojas: Wickelkinder GmbH, Vokietija.

Nešioklė Manduca (olive) 3,5 – 20 kg kūdikiams ir vaikams

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Nešioklė Manduca (olive) 3,5 – 20 kg kūdikiams ir vaikams”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų