DĖMESIO!!! Atlikdami pavedimą už prekes nurodykite užsakymo numerį.  Užsakymo numerį gausite į elektroninį paštą, kurį nurodėte asmeninėje informacijoje.
PRISTATYMAS:
Prekės pristatomos paštu arba per kurjerį.
Nuo 2013 m. lapkričio 1 d. keičiasi pristatymo įkainiai per AB Lietuvos paštą.
Laiškais bus laikomos siuntos iki 2 kg ir ne didesnių išmatavimų nei 350×260×20 mm. Siuntiniais bus laikomos siuntos, kurių svoris didesnis nei 2 kg ir / arba išmatavimai viršys laiško matmenis (350×260×20 mm). Šie išmatavimai galios tiek Lietuvoje, tiek į užsienio šalis siunčiamoms siuntoms.
Iki šiol užsakymai buvo siunčiami kaip pašto korespondencija.
Paštu: prekės pristatomos (per 3-4 dienas) į artimiausią pašto skyrių (kartais pašto darbuotojai siuntas pristato į namus). Prekes siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu. Pristatymo kaina 6.00 Lt, jeigu užsakymo suma iki 70 Lt. Jeigu užsakymo suma virš 70 Lt, pristatymas nemokamas. Apmokėti už prekes galima pavedimu į UAB “ECOLINE.LT” atsiskaitomąją sąskaitą Swedbanke LT427300010130584192.
Visus pateiktus ir apmokėtus užsakymus iki 15h, išsiunčiame tą pačią darbo dieną (išskyrus poilsio dienas).
Per kurjerį: prekių pristatymo (per 2-3 dienas) kaina 11 Lt, jeigu užsakymo suma iki 120 Lt. Virš 120 Lt prekės pristatomos nemokamai. Apmokėti už prekes galima pavedimu į UAB “ECOLINE.LT” atsiskaitomąją sąskaitą Swedbanke LT427300010130584192 arba grynaisiais pinigais atvykus kurjeriui. Kurjeris išduoda kvitą. Į Neringą pristatymo kaina būtų 50 Lt.
Visus pateiktus ir apmokėtus užsakymus iki 15h, išsiunčiame tą pačią darbo dieną (išskyrus poilsio dienas).
Užsisakę prekes elektroninėje parduotuvėje jas galėsite atsiimti mūsų krautuvėlėje adresu Žemynos g. 2 Vilnius. 
Prekės pristatomos registruotu pirmenybiniu paštu ir už Lietuvos ribų.  Šiuo klausimu reikėtų teirautis atskirai, kadangi įkainiai gali kisti.  Preliuminarūs tarifai į užsienį (ES valstybes nares):
iki 0,5 kg. – 19 Lt
Siuntinys, kuris sunkesnis kaip 0,5 kg, iki 2kg. – 27 Lt
Siuntinys, kuris sunkesnis kaip 2 kg, iki 5 kg. – 50 Lt

Į kitas pasaulio valstybes (ne ES šalis):
Į kitas šalis siuntiniai taip pat siunčiami naudojantis AB Lietuvos paštas paslaugomis.  Gavę Jūsų užsakymą individualiai paskaičiuojame pristatymo kainą, atsižvelgiant į siuntos svorį bei Jūsų nurodytą šalį.

GRĄŽINIMAS, GARANTINIAI ĮSIPAREIGOJIMAI, PREKIŲ KOKYBĖ
PREKIŲ GRĄŽINIMAS:
Dėl prekių grąžinimo rašykite elektroniniu paštu info@ekomama.lt
Gavę Jūsų laišką dėl prekių grąžinimo, atsiųsime prekių grąžinimo aktąGrąžinimo akte nurodykite savo rekvizitus, prekės pavadinimą, užsakymo numerį, kada prekė buvo pirkta, grąžinamos prekės sumą, grąžinimo priežastis, banko sąskaitą į kurią reikėtų grąžinti pinigėlius už prekę/es. Dėmesio! Grąžinimo aktas turi būti su parašu. Prekių grąžinimo aktą (skanuotą) atsiųskite mums atgal info@ekomama.lt arba atneškite į krautuvėlę adresu Žemynos g. 2  Vilnius.
Galima grąžinti tik nedėvėtas prekes, jos turi būti originaliame nesugadintame įpakavime. Prekes galima grąžinti registruotu paštu, už išsiuntimą sumoka pirkėjas. Jeigu prekė nekokybiška ją pakeisime į kitą arba grąžinsime už ją sumokėtus pinigus. Jei nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, jūs turite teisę per  per 14 dienų pakeisti ją analogiška preke. Terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės gavimo dienos ir skaičiuojamas iki raštiško Jūsų atsisakymo gavimo. Kad šis atsisakymas teisiškai galiotų, užtenka tik laiku informuoti mus rašytine forma apie atsisakymą ir priežastis del kurių norite pakeisti prekę ar visai jos atsisakyti.
Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2012 m. kovo 15 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 4-243 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.
Negali būti grąžinamos šios prekės: kūdikių (vaikų iki 1 m.) drabužėliai, daugkartinės sausklenės, kojinės, batukai, žaislai, patalynė, kosmetika.

GARANTINIAI ĮSIPAREIGOJIMAI:

Nusipirkę netinkamos kokybės prekę kūdikiui, vaikui, suaugusiam, kosmetikos, skalbiklių ar kitų prekių Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę per 7 darbo dienas nuo pristatymo dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.

Tam tikroms kūdikių ir vaikų prekėms (pvz., daugkartinėms sauskelnėms) suteikiama gamintojo garantija, sąlygas, terminus ir kitus reikalavimus tokioms prekėms rasite tokių prekių aprašymuose.

Kokybiškos prekės kūdikiams ir vaikams gali būti grąžinamos tik per teisės aktuose bei mūsų  taisyklėse nurodytą terminą ir tik laikantis taisyklių 7 punkte nurodytų reikalavimų. Prekės/ų grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Kokybiški kūdikių, vaikų ir suaugusių žmonių apatiniai drabužiai bei higienos prekės negali būti grąžinami vadovaujantis LR Ūkio ministro įsakymu “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.

Kokybiškos kosmetikos, skalbiklių ir higienos prekės negali būti grąžinamos.

KOKYBĖ.

Kai gausite siuntą (paštu ar per kurjerių tarnybą), patikrinkite, ar jos pakuotė nepažeista. Jei taip nutiktų, nedelsiant peržiūrėkite siuntos turinį ir įsitikinkite, ar yra visos prekės kurias užsisakėte, ar jos tinkamos kokybės ir informuokite mus info@ekomama.lt